Knihy a kuchařky o palačinkách, vaflích a lívancích

By | 15.5.2017

Vafle a palačinky

Vafle a palačinkyAutor: Anna Bauerová

Více informací o knize Vafle a palačinky

Popis: Vafle a palačinky je příručka z řady kuchařských knih, po kterých rádi sáhnete, když si budete chtít trochu netradičně osladit život. Křehké, dozlatova upečené a božsky sladké to jsou vafle a palačinky na všechny způsoby. Dáte si je raději s čokoládou, ovocem či se šlehačkou? Zavinuté, skládané nebo snad vrstvené? Ke snídani, k odpolední kávě nebo jako dezert při dětské oslavě? Tato knížka je plná receptů pro každou příležitost. Vše je tak snadné a rychlé na jedné straně jsou uvedeny ingredience potřebné na přípravu daného moučníku společně s postupem zpracovaným krok za krokem a na protější straně je hotový moučník vyobrazený na fotografii. K tomu přikládáme kapitolu návodů na přípravu náplní všech možných barev, vůní a chutí. Příprava vaflí a palačinek nikdy nebyla snazší!

1 těsto, 100 palačinek, lívanců a vaflí

1 těsto, 100 palačinek, lívanců a vaflíVíce informací o knize 1 těsto, 100 palačinek lívanců a vaflí

Popis: Jedno základní těsto a stovka variant na každý den i pro slavnostní příležitosti – palačinky s neobvyklou náplní, například s banány a karamelovým krémem, popřípadě naslano s krevetami a avokádem, lívance se šlehačkou a jahodovou omáčkou nebo slané s houbami a kozím sýrem, jogurtové vafle s meruňkami či kukuřičné s petrželkovým máslem…

Kuchařku s přehlednými surovinami a postupy doplňuje u každé obměny barevná fotografie s lákavou úpravou dobroty.


Omelety, palačinky a koblihy

Omelety, palačinky a koblihyVíce informací o knize Omelety, palačinky a koblihy

Popis: Tuto edici tvoří více než třicet útlých kuchařských knížek přinášejících recepty z různých surovin a pro různé příležitosti, ať už jde o ovocné saláty, dezerty, pokrmy připravované na pánvi, jednohubky, steaky či recepty pro přípravu těstovin, brambor nebo pokrmů z rýže. Podrobné návody na přípravu pokrmů jsou podány přehlednou, srozumitelnou formou a nevyžadují žádné speciální kuchyňské vybavení. V rámci knihy jsou recepty rozčleněny do kapitol podle chodů (předkrmy, hlavní jídla, dezerty) či použitých surovin.

  • více než 20 lákavých receptů v „kapesním“ vydání
  • obsah rozčleněný do kapitol (dle chodů či základních surovin)
  • u každého receptu seznam surovin a údaje o počtu porcí, době přípravy, kalorické hodnotě pokrmu a množství tuku v jedné porci
  • tabulka s převody měr (ml, šálek, lžíce, lžička, teplota plynové trouby v číselných stupních a °C)
  • přehledný rejstřík receptů na konci knihy Omelety, palačinky a koblihy – rychle a chutně – 2. vydání

Palačinky, omelety, placky, lívance, vdolky – II. díl

Palačinky, omelety, placky, lívance, vdolky - II. dílAutor: Pavla Michňová

Popis: Palačinky a omelety v různých úpravách slaných i sladkých nejsou v naší kuchyni žádnou novinkou. Přesto existuje obrovské množství jejich nejrůznějších variant.

Knihy a kuchařky o palačinkách, vaflích a lívancích